Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
2.liga st.dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Rozpis soutěže 2.liga starších dorostenek
podzim 2018 - 1. kolo
16.9.2018
14:00
AUB001
Astra Praha
-
Sokol Kobylisy II
Marek Řeháček
,
Ladislav Pokorný
,
15.9.2018
14:00
AUB004
1.SC Bohumín
-
Sokol Vršovice
Anna Pietrová
,
Zbyněk Horalík
,
16.9.2018
11:00
AUB005
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Ostrava Zábřeh
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
16.9.2018
15:00
AUB006
DHK Slavoj Žirovnice
-
HC Plzeň
Martin Pražák
,
Jakub Šulc
,
podzim 2018 - 2. kolo
22.9.2018
11:00
AUB007
Sokol Kobylisy II
-
HC Plzeň
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
23.9.2018
17:00
AUB008
Sokol Ostrava Zábřeh
-
DHK Slavoj Žirovnice
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
23.9.2018
11:00
AUB009
Sokol Vršovice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
22.9.2018
15:00
AUB012
Astra Praha
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Janis Aliapulios
,
Adam Pospíšil
,
podzim 2018 - 3. kolo
6.10.2018
12:00
AUB013
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Kobylisy II
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
7.10.2018
15:00
AUB014
DHK Pardubice
-
Astra Praha
Vojtěch Beňuš
,
Jaroslav Dostál
,
6.10.2018
15:00
AUB017
DHK Slavoj Žirovnice
-
Sokol Vršovice
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
6.10.2018
13:30
AUB018
HC Plzeň
-
Sokol Ostrava Zábřeh
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
podzim 2018 - 4. kolo
13.10.2018
16:00
AUB019
Sokol Kobylisy II
-
Sokol Ostrava Zábřeh
Vilém Novotný
,
Jakub Šulc
,
14.10.2018
12:00
AUB020
Sokol Vršovice
-
HC Plzeň
Kateřina Mrázová
,
Marta Sovová
,
8.12.2018
14:00
AUB023
Astra Praha
-
1.SC Bohumín
Pavla Skružná
,
Markéta Tvrzová
,
13.10.2018
11:00
AUB024
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DHK Pardubice
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
podzim 2018 - 5. kolo
21.10.2018
15:00
AUB025
DHK Pardubice
-
Sokol Kobylisy II
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
20.10.2018
14:00
AUB026
1.SC Bohumín
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Aneta Kneislová
,
Anna Pietrová
,
21.10.2018
10:00
AUB027
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Astra Praha
Marek Bareš
,
Jakub Uhlíř
,
21.10.2018
15:30
AUB030
Sokol Ostrava Zábřeh
-
Sokol Vršovice
Radek Horák
,
Radomír Kuča
,
podzim 2018 - 6. kolo
27.10.2018
16:00
AUB031
Sokol Kobylisy II
-
Sokol Vršovice
Jaroslav Artl
,
Radek Seidl
,
27.10.2018
10:00
AUB034
Astra Praha
-
DHK Slavoj Žirovnice
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
27.10.2018
11:00
AUB035
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Tomáš Deml
,
Michal Dvořáček
,
28.10.2018
13:00
AUB036
DHK Pardubice
-
1.SC Bohumín
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
podzim 2018 - 7. kolo
3.11.2018
13:00
AUB037
1.SC Bohumín
-
Sokol Kobylisy II
Pavel Friedel
,
Tomáš Lisztwan
,
3.11.2018
10:00
AUB038
Jiskra Havlíčkův Brod
-
DHK Pardubice
Martin Pražák
,
Jakub Šulc
,
4.11.2018
13:00
AUB039
DHK Slavoj Žirovnice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
4.11.2018
09:00
AUB040
HC Plzeň
-
Astra Praha
Tomáš Měšťánek
,
Pavel Mošna
,
podzim 2018 - 8. kolo
11.11.2018
13:30
AUB045
Astra Praha
-
Sokol Ostrava Zábřeh
Patrik Beránek
,
Viktor Šmahel
,
10.11.2018
13:00
AUB046
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HC Plzeň
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
11.11.2018
10:00
AUB047
DHK Pardubice
-
DHK Slavoj Žirovnice
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
17.11.2018
14:00
AUB048
Jiskra Havlíčkův Brod
-
1.SC Bohumín
Kateřina Mrázová
,
Marta Sovová
,
podzim 2018 - 9. kolo
11.11.2018
15:00
AUB049
Sokol Kobylisy II
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Pavel Blanar
,
Jiří Dolejší
,
25.11.2018
13:00
AUB050
DHK Slavoj Žirovnice
-
1.SC Bohumín
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
24.11.2018
12:30
AUB051
HC Plzeň
-
DHK Pardubice
Lukáš Moravec
,
Jan Zelenka
,
18.11.2018
17:00
AUB052
Sokol Ostrava Zábřeh
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Zbyněk Horalík
,
Tomáš Petruška
,
25.11.2018
12:00
AUB053
Sokol Vršovice
-
Astra Praha
Pavla Skružná
,
Libor Skružný
,
podzim 2018 - 10. kolo
1.12.2018
11:00
AUB057
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Vršovice
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
2.12.2018
15:00
AUB058
DHK Pardubice
-
Sokol Ostrava Zábřeh
Patrik Beránek
,
Jaroslav Dostál
,
1.12.2018
12:30
AUB059
1.SC Bohumín
-
HC Plzeň
Aneta Kneislová
,
Anna Pietrová
,
2.12.2018
10:00
AUB060
Jiskra Havlíčkův Brod
-
DHK Slavoj Žirovnice
Petr Halada
,
Jan Kosmák
,
podzim 2018 - 11. kolo
9.12.2018
13:00
AUB061
DHK Slavoj Žirovnice
-
Sokol Kobylisy II
Ladislav Pokorný
,
Jakub Ransdorf
,
9.12.2018
17:30
AUB062
HC Plzeň
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Marek Bareš
,
Jakub Uhlíř
,
9.12.2018
15:30
AUB063
Sokol Ostrava Zábřeh
-
1.SC Bohumín
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
9.12.2018
16:00
AUB064
Sokol Vršovice
-
DHK Pardubice
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
jaro 2019 - 12. kolo
24.2.2019
14:00
AUB067
Sokol Kobylisy II
-
Astra Praha
Kateřina Mrázová
,
Marta Sovová
,
24.2.2019
12:00
AUB070
Sokol Vršovice
-
1.SC Bohumín
Lukáš Ledvinka
,
Lukáš Lehký
,
23.2.2019
15:15
AUB071
Sokol Ostrava Zábřeh
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Přemysl Fukala
,
Jaroslava Směšná
,
23.2.2019
14:30
AUB072
HC Plzeň
-
DHK Slavoj Žirovnice
Martin Míšanek
,
Petr Pražák
,
jaro 2019 - 13. kolo
3.3.2019
17:30
AUB073
HC Plzeň
-
Sokol Kobylisy II
Lukáš Moravec
,
Marta Sovová
,
2.3.2019
15:00
AUB074
DHK Slavoj Žirovnice
-
Sokol Ostrava Zábřeh
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
2.3.2019
10:00
AUB075
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Vršovice
Jan Zelenka
,
Lukáš Veselý
,
2.3.2019
11:00
AUB078
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Astra Praha
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
jaro 2019 - 14. kolo
9.3.2019
16:00
AUB079
Sokol Kobylisy II
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Aleš Podzimek
,
Vlastimil Vlk
,
9.3.2019
10:00
AUB080
Astra Praha
-
DHK Pardubice
Petr Pešek
,
Stanislav Štrebl
,
10.3.2019
12:00
AUB083
Sokol Vršovice
-
DHK Slavoj Žirovnice
Vojtěch Beňuš
,
Ondřej Háza
,
10.3.2019
13:30
AUB084
Sokol Ostrava Zábřeh
-
HC Plzeň
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
jaro 2019 - 15. kolo
17.3.2019
15:15
AUB085
Sokol Ostrava Zábřeh
-
Sokol Kobylisy II
Petr Jaroň
,
Zbyněk Horalík
,
16.3.2019
12:30
AUB086
HC Plzeň
-
Sokol Vršovice
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
17.3.2019
16:00
AUB089
1.SC Bohumín
-
Astra Praha
Michal Paululik
,
Jiří Korčák
,
17.3.2019
13:00
AUB090
DHK Pardubice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Patrik Beránek
,
Vlastimil Vlk
,
jaro 2019 - 16. kolo
30.3.2019
14:00
AUB091
Sokol Kobylisy II
-
DHK Pardubice
Kamil Navrátil
,
Martin Polák
,
30.3.2019
11:00
AUB092
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
1.SC Bohumín
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
30.3.2019
10:00
AUB093
Astra Praha
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Patrik Beránek
,
Viktor Šmahel
,
31.3.2019
12:00
AUB096
Sokol Vršovice
-
Sokol Ostrava Zábřeh
Petr Kundrata
,
Radek Seidl
,
jaro 2019 - 17. kolo
7.4.2019
12:00
AUB097
Sokol Vršovice
-
Sokol Kobylisy II
Petr Kundrata
,
Radek Seidl
,
6.4.2019
15:00
AUB100
DHK Slavoj Žirovnice
-
Astra Praha
Jiří Hosnedl
,
Štěpán Kahoun
,
6.4.2019
16:00
AUB101
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Marta Sovová
,
Kateřina Mrázová
,
7.4.2019
14:00
AUB102
1.SC Bohumín
-
DHK Pardubice
Anna Pietrová
,
Milan Pelech
,
jaro 2019 - 18. kolo
13.4.2019
16:00
AUB103
Sokol Kobylisy II
-
1.SC Bohumín
Jaroslav Artl
,
Kamil Navrátil
,
14.4.2019
17:00
AUB104
DHK Pardubice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Patrik Beránek
,
Aleš Podzimek
,
13.4.2019
11:00
AUB105
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DHK Slavoj Žirovnice
Lukáš Moravec
,
Marta Sovová
,
13.4.2019
10:00
AUB106
Astra Praha
-
HC Plzeň
Janis Aliapulios
,
Marek Řeháček
,
jaro 2019 - 19. kolo
28.4.2019
15:15
AUB111
Sokol Ostrava Zábřeh
-
Astra Praha
Josef Malina
,
Milan Pelech
,
27.4.2019
12:30
AUB112
HC Plzeň
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Pavel Mošna
,
Vladimír Vaník
,
27.4.2019
15:00
AUB113
DHK Slavoj Žirovnice
-
DHK Pardubice
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
23.3.2019
15:00
AUB114
1.SC Bohumín
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Dominik Kowalczuk
,
Tomáš Lisztwan
,
jaro 2019 - 20. kolo
4.5.2019
14:00
AUB115
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Kobylisy II
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
4.5.2019
14:00
AUB116
1.SC Bohumín
-
DHK Slavoj Žirovnice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
5.5.2019
15:00
AUB117
DHK Pardubice
-
HC Plzeň
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
4.5.2019
11:00
AUB118
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Ostrava Zábřeh
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
1.5.2019
09:30
AUB119
Astra Praha
-
Sokol Vršovice
Jakub Ransdorf
,
Radek Seidl
,
jaro 2019 - 21. kolo
8.5.2019
14:00
AUB123
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jiří Dolejší
,
Michal Dvořáček
,
12.5.2019
15:15
AUB124
Sokol Ostrava Zábřeh
-
DHK Pardubice
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
11.5.2019
13:30
AUB125
HC Plzeň
-
1.SC Bohumín
Lukáš Moravec
,
Jiří Větrovský
,
11.5.2019
15:00
AUB126
DHK Slavoj Žirovnice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Svítek
,
Petr Václavík
,
jaro 2019 - 22. kolo
18.5.2019
15:00
AUB127
Sokol Kobylisy II
-
DHK Slavoj Žirovnice
Patrik Beránek
,
Vilém Novotný
,
18.5.2019
10:00
AUB128
Jiskra Havlíčkův Brod
-
HC Plzeň
Lukáš Veselý
,
Jan Zelenka
,
24.5.2019
18:00
AUB129
1.SC Bohumín
-
Sokol Ostrava Zábřeh
Petr Jaroň
,
Jaroslav Paululik
,
19.5.2019
15:00
AUB130
DHK Pardubice
-
Sokol Vršovice
Adam Beneš
,
Stanislav Chalupa
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.