Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
Rozpis soutěže
MOL Liga - základní
Semifinále ČR
Semifinále SVK
Nadstavba 5-8
Finále 1-2 ČR
Finále 3-4 ČR
Finále 1-2 SVK
Finále 3-4 SVK
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.7.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
18.5. 15:00
AB129
HBC Ronal Jičín "B" - HC Zlín
20 : 19
6.4. 17:00
AB104
Dvůr Králové - S.Vršovice
31 : 24
17.3. 17:00
AB089
HBC Ronal Jičín "B" - HBC Strakonice 1921
25 : 29
2.12. 17:00
AB059
HBC Ronal Jičín "B" - Házená L.Hustopeče
16 : 30
27.10. 17:00
AB027
Dvůr Králové - HBC Strakonice 1921
22 : 28
14.10. 16:00
AB019
Chodov - HC Zlín
39 : 24
2 liga muži JVČ
23.3. 15:00
AC092
Kutná Hora - L.Vršovice
21 : 32
24.2. 18:00
AC068
H.Brod - Kutná Hora
29 : 23
24.11. 18:00
AC054
Sokol Úvaly - H.Brod
29 : 28
3.11. 16:00
AC033
H.Brod - Sezimovo Ústí
30 : 30
29.9. 14:00
AC011
H.Brod - Slavia
25 : 25
2.liga muži JM
10.11. 17:00
AE041
Sokol V. Meziříčí - TJ Sokol II. Prostějov
29 : 26
1.liga starší dorostenci
18.5. 13:00
AG129
C.S.Cargo HBC Jičín - Zlín
33 : 26
2.12. 15:00
AG059
C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol Nové Veselí
20 : 33
21.10. 15:00
AG026
C.S.Cargo HBC Jičín - Dukla
20 : 32
2.liga starší dorostenci Z
6.4. 15:00
AH104
1.HK Dvůr Králové - Sokol Vršovice
22 : 27
2.3. 15:00
AH075
1.HK Dvůr Králové - 1.HC Pardubice
29 : 18
24.2. 16:00
AH068
Jiskra Havlíčkův Brod - BHS Starý Plzenec
43 : 23
24.11. 16:00
AH054
TJ Sokol Úvaly - Jiskra Havlíčkův Brod
38 : 19
27.10. 15:00
AH027
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Bělá
26 : 21
14.10. 14:00
AH019
Chodov - Loko Louny
32 : 22
29.9. 12:00
AH011
Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Vršovice
29 : 36
1.liga mladší dorostenci
18.5. 17:00
AJ129
C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol Žďár n. S.
25 : 30
2.3. 10:30
AJ074
Náchod - Sokol Žďár n. S.
33 : 34
2.12. 13:00
AJ059
C.S.Cargo HBC Jičín - Sokol Nové Veselí
24 : 39
21.10. 13:00
AJ026
C.S.Cargo HBC Jičín - Dukla
29 : 37
2.liga mladší dorostenci - Č
24.11. 14:00
AK054
TJ Sokol Úvaly - HK Baník Most
25 : 36
Český pohár mužů
20.10. 17:00
AM054
Dvůr Králové - SKKP Handball Brno
24 : 35
Žákovská liga starších žaček
12.5. 15:30
AP298
Házená Mělník - SHK Kunovice
14 : 14
12.5. 14:30
AP297
J.Hradec - Sokol Kobylisy II
27 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále 3-4 SVK - výsledky
video
online
Bánovce n.B. - Duslo Šaľa
24 : 33
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
42 : 21
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
19.5. 10:30
Tabulka střelců
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
175
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
161
Lívia Klučková
ŠŠK Prešov
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
58
Silvie Polášková
DHC Sokol Poruba
43
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Kříčková
HC Zlín
64
Veronika Andrýsková
DHC Sokol Poruba
52
Kristina Pastorková
SHK Veselí n.M.
50
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.