Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
Rozpis soutěže
MOL Liga - základní
Semifinále ČR
Semifinále SVK
Nadstavba 5-8
Finále 1-2 ČR
Finále 3-4 ČR
Finále 1-2 SVK
Finále 3-4 SVK
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Radek Seidl
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1987
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JVČ
3.3. 10:30
AC073
Sezimovo Ústí - Chodov B
28 : 17
2.liga muži SZČ
12.5. 15:00
AD121
HK B Most - Ml. Boleslav
21 : 20
5.5. 17:00
AD116
Libčice n. Vlt. - Šťáhlavy
34 : 23
24.3. 16:00
AD096
VŠ Plzeň - Loko Louny
28 : 22
2.12. 15:00
AD055
Ml. Boleslav - HK B Most
22 : 32
14.10. 16:00
AD020
VŠ Plzeň - Jablonec
27 : 20
7.10. 17:00
AD015
Libčice n. Vlt. - HK B Most
23 : 17
2.liga starší dorostenci Z
18.5. 11:00
AH130
Sokol Vršovice - 1.HC Pardubice
36 : 28
3.11. 18:00
AH036
Sokol Vršovice - L.Vršovice
39 : 29
2.liga mladší dorostenci - Č
12.5. 13:00
AK121
HK Baník Most - Házená Mělník
35 : 30
9.3. 14:00
AK079
Házená Mělník - Dukla B
40 : 34
3.11. 14:00
AK036
Sokol Vršovice - Lokomotiva Vršovice
26 : 31
2.liga ženy - západ
18.5. 09:00
AS127
Kobylisy B - Č.Budějovice
21 : 33
1.5. 11:30
AS119
Astra - S.Vršovice B
27 : 22
27.10. 18:00
AS031
Kobylisy B - S.Vršovice B
20 : 27
23.9. 15:00
AS011
Sokol Písek B - DHK Pardubice
36 : 24
2.liga starších dorostenek
1.5. 09:30
AUB119
Astra Praha - S.Vršovice
27 : 26
7.4. 12:00
AUB097
S.Vršovice - Kobylisy
24 : 33
31.3. 12:00
AUB096
S.Vršovice - Ostrava Zábřeh
26 : 32
27.10. 16:00
AUB031
Kobylisy - S.Vršovice
32 : 34
1.liga mladší dorostenky
7.4. 10:00
AV097
S.Vršovice - Kobylisy
26 : 21
31.3. 14:00
AV096
S.Vršovice - TJ Jiskra Otrokovice
28 : 21
3.11. 16:00
AV042
S.Vršovice - Poruba
19 : 19
27.10. 14:00
AV031
Kobylisy - S.Vršovice
33 : 25
2.liga mladší dorostenky - západ
10.3. 16:30
AVA079
Házená Mělník - FK Hvězda Cheb
27 : 37
14.10. 14:00
AVA020
Slavia VŠ Plzeň - HC Plzeň
17 : 20
23.9. 13:00
AVA011
Písek - DHK Pardubice
24 : 25
15.9. 15:00
AVA001
TJ Sokol Bělá - Házená Mělník
21 : 34
Přebor Prahy mužů
3.5. 20:15
BA033
L.Vršovice B - HC Aritma
22 : 29
20.9. 18:00
BA012
L.Vršovice B - AC Sparta
24 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále 3-4 SVK - výsledky
video
online
Bánovce n.B. - Duslo Šaľa
24 : 33
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
42 : 21
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
19.5. 10:30
Tabulka střelců
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
175
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
161
Lívia Klučková
ŠŠK Prešov
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
58
Silvie Polášková
DHC Sokol Poruba
43
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Kříčková
HC Zlín
64
Veronika Andrýsková
DHC Sokol Poruba
52
Kristina Pastorková
SHK Veselí n.M.
50
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.