Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
Rozpis soutěže
MOL Liga - základní
Semifinále ČR
Semifinále SVK
Nadstavba 5-8
Finále 1-2 ČR
Finále 3-4 ČR
Finále 1-2 SVK
Finále 3-4 SVK
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Lukáš Lehký
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1993
Typ licence
Licence B
Platnost licence
15.1.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JVČ
28.4. 17:30
AC110
1.HC Pardubice - H.Brod
33 : 26
18.11. 17:00
AC048
L.Vršovice - Třeboň
29 : 28
21.10. 17:00
AC004
L.Vršovice - 1.HC Pardubice
23 : 27
2.liga muži SZČ
19.5. 15:00
AD127
Ml. Boleslav - Šťáhlavy
30 : 27
6.4. 17:00
AD108
Ústí n.L. - VŠ Plzeň
25 : 35
30.3. 15:00
AD097
Ml. Boleslav - VŠ Plzeň
25 : 23
9.3. 18:00
AD081
HK B Most - Libčice n. Vlt.
21 : 22
3.3. 17:00
AD076
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
30 : 17
9.12. 17:00
AD063
Loko Louny - Libčice n. Vlt.
27 : 42
24.11. 18:00
AD054
Ústí n.L. - HK B Most
20 : 24
14.10. 11:00
AD019
Ml. Boleslav - Loko Louny
28 : 25
29.9. 17:00
AD010
Ústí n.L. - Libčice n. Vlt.
22 : 29
2.liga starší dorostenci Z
28.4. 15:30
AH110
1.HC Pardubice - Jiskra Havlíčkův Brod
29 : 23
9.12. 14:30
AH063
Loko Louny - L.Vršovice
26 : 31
18.11. 15:00
AH048
L.Vršovice - 1.HK Dvůr Králové
26 : 28
21.10. 15:00
AH004
L.Vršovice - 1.HC Pardubice
22 : 28
1.liga mladší dorostenci
5.5. 14:00
AJ118
Dukla - Sokol Žďár n. S.
33 : 19
17.3. 14:00
AJ090
Dukla - HK Lovosice
42 : 25
2.liga mladší dorostenci - Č
5.5. 16:00
AK118
Dukla B - Loko Louny
37 : 29
17.3. 16:00
AK090
Dukla B - Sokol Vršovice
39 : 20
9.3. 16:00
AK081
HK Baník Most - Lokomotiva Vršovice
35 : 25
9.12. 12:00
AK063
Loko Louny - Lokomotiva Vršovice
34 : 27
18.11. 13:00
AK048
Lokomotiva Vršovice - Třeboň
22 : 28
Český pohár mužů
1.9. 17:00
AM010
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
23 : 26
Žákovská liga starších žáků
19.1. 15:20
AO099
HK FCC Město Lovosice - Zubří
18 : 23
19.1. 14:25
AO098
Polanka - Sokol N. Veselí
17 : 19
19.1. 13:30
AO097
Házená Mělník - HK FCC Město Lovosice
17 : 26
19.1. 10:45
AO094
Házená Mělník - Polanka
21 : 18
19.1. 09:50
AO093
Sokol N. Veselí - Zubří
13 : 20
Žákovská liga starších žaček
1.12. 09:25
AP002
Písek A - SHK Kunovice
21 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále 3-4 SVK - výsledky
video
online
Bánovce n.B. - Duslo Šaľa
24 : 33
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
42 : 21
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
19.5. 10:30
Tabulka střelců
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
175
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
161
Lívia Klučková
ŠŠK Prešov
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
58
Silvie Polášková
DHC Sokol Poruba
43
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Kříčková
HC Zlín
64
Veronika Andrýsková
DHC Sokol Poruba
52
Kristina Pastorková
SHK Veselí n.M.
50
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.