Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
Rozpis soutěže
MOL Liga - základní
Semifinále ČR
Semifinále SVK
Nadstavba 5-8
Finále 1-2 ČR
Finále 3-4 ČR
Finále 1-2 SVK
Finále 3-4 SVK
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Tomáš Měšťánek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.7.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
31.5. 17:30
A059 venku
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
24 : 21
26.4. 18:30
A041 venku
VŠ Plzeň "B" - Házená Rokycany
21 : 19
12.4. 18:30
A034 - venku
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň
24 : 28
13.10. 13:30
A024
Starý Plzenec - VŠ Plzeň "B"
18 : 24
30.9. 17:00
A015
Starý Plzenec - Házená Rokycany
20 : 28
2 liga muži JVČ
6.10. 18:00
AC016
Třeboň - Sokol Úvaly
35 : 25
2.liga muži SZČ
11.5. 17:00
AD126
Šťáhlavy - Liberec
29 : 24
6.4. 19:00
AD106
Košutka - Jablonec
29 : 14
16.3. 17:00
AD087
Šťáhlavy - Ústí n.L.
33 : 26
8.12. 17:00
AD061
Šťáhlavy - Ml. Boleslav
33 : 30
1.12. 18:30
AD056
Košutka - Ústí n.L.
33 : 20
24.11. 17:00
AD050
Šťáhlavy - Libčice n. Vlt.
28 : 32
10.11. 17:00
AD039
Šťáhlavy - Dukla B
19 : 32
29.9. 17:00
AD012
Košutka - Dukla B
28 : 28
1.liga starší dorostenci
12.5. 15:00
AG126
TJ Sokol Šťáhlavy - Liberec
35 : 28
24.3. 15:00
AG093
Talent Škoda JS Plzeň - Liberec
29 : 23
17.3. 15:00
AG087
TJ Sokol Šťáhlavy - Pepino SKP Frýdek-Místek
34 : 30
2.12. 15:30
AG056
Talent Škoda JS Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 21
25.11. 15:00
AG050
TJ Sokol Šťáhlavy - C.S.Cargo HBC Jičín
30 : 26
23.9. 15:00
AG001
Talent Škoda JS Plzeň - HCB Karviná
23 : 19
2.liga starší dorostenci Z
18.5. 16:00
AH131
BHS Starý Plzenec - TJ Sokol Úvaly
31 : 50
6.4. 16:00
AH105
BHS Starý Plzenec - Náchod
39 : 41
2.3. 16:00
AH078
BHS Starý Plzenec - TJ Sokol Bělá
16 : 42
1.12. 16:00
AH057
BHS Starý Plzenec - 1.HC Pardubice
30 : 29
22.9. 16:00
AH002
BHS Starý Plzenec - Jiskra Havlíčkův Brod
28 : 20
1.liga mladší dorostenci
1.5. 15:00
AJ132
Talent Škoda JS Plzeň A - Velká Bystřice
33 : 30
24.3. 13:00
AJ093
Talent Škoda JS Plzeň A - Liberec
29 : 23
2.12. 13:30
AJ056
Talent Škoda JS Plzeň A - Pepino SKP F-M
30 : 37
23.9. 13:00
AJ001
Talent Škoda JS Plzeň A - Karviná
23 : 35
2.liga mladší dorostenci - Č
11.5. 15:00
AK126
Sokol Šťáhlavy - Třeboň
24 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále 3-4 SVK - výsledky
video
online
Bánovce n.B. - Duslo Šaľa
24 : 33
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
42 : 21
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
19.5. 10:30
Tabulka střelců
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
175
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
161
Lívia Klučková
ŠŠK Prešov
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
58
Silvie Polášková
DHC Sokol Poruba
43
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Kříčková
HC Zlín
64
Veronika Andrýsková
DHC Sokol Poruba
52
Kristina Pastorková
SHK Veselí n.M.
50
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.