Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
Rozpis soutěže
MOL Liga - základní
Semifinále ČR
Semifinále SVK
Nadstavba 5-8
Finále 1-2 ČR
Finále 3-4 ČR
Finále 1-2 SVK
Finále 3-4 SVK
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Anežka Kadlecová
Post
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
192
Starty
Žákovská liga starších žaček
11.05. [AP279]
Strakonice - FK Hvězda Cheb
9 : 13
1 branek
11.05. [AP277]
Slavia - Strakonice
14 : 24
5 branek
11.05. [AP275]
Strakonice - DHK Zora Olomouc
27 : 11
9 branek
11.05. [AP272]
Slavoj Žirovnice - Strakonice
19 : 18
2 branek
06.04. [AP219]
Písek A - Strakonice
11 : 11
0 branek
06.04. [AP216]
Strakonice - S.Vršovice
25 : 13
6 branek
06.04. [AP214]
Strakonice - Sokol Kobylisy II
23 : 6
4 branek
06.04. [AP212]
Astra - Strakonice
8 : 22
5 branek
09.03. [AP189]
Strakonice - Háje
22 : 14
5 branek
09.03. [AP187]
Ústí n.L. - Strakonice
12 : 30
13 branek
09.03. [AP185]
Strakonice - Ivančice
21 : 13
5 branek
09.03. [AP182]
J.Hradec - Strakonice
11 : 18
7 branek
09.02. [AP150]
Strakonice - SHK Kunovice
20 : 8
9 branek
09.02. [AP148]
DHK Litovel - Strakonice
9 : 19
1 branek
09.02. [AP145]
Písek B - Strakonice
16 : 21
5 branek
09.02. [AP143]
Strakonice - DHK Most
21 : 12
5 branek
12.01. [AP070]
Strakonice - Házená Mělník
29 : 6
6 branek
12.01. [AP068]
HC Zlín - Strakonice
16 : 17
6 branek
12.01. [AP065]
TJ Holešov - Strakonice
12 : 19
8 branek
12.01. [AP063]
Strakonice - Sokol Poruba
21 : 17
6 branek
02.12. [AP039]
Jiskra H. Brod - Strakonice
14 : 20
5 branek
02.12. [AP036]
Strakonice - Jiskra Třeboň
23 : 13
10 branek
02.12. [AP033]
Sokol V. Meziříčí - Strakonice
11 : 19
1 branek
02.12. [AP031]
Strakonice - DHC Plzeň
19 : 15
3 branek
KP starší žákyně
22.05. [HF041]
Strakonice - Písek A
18 : 18
4 branek
18.05. [HF040]
MIlevsko - Strakonice
19 : 35
3 branek
15.05. [HF038]
Strakonice - Písek B
30 : 20
5 branek
14.04. [HF030]
J.Hradec - Strakonice
24 : 25
2 branek
30.03. [HF028]
Strakonice - Loko Č.Budějovice
34 : 9
6 branek
23.03. [HF022]
Strakonice - Jiskra Třeboň
36 : 20
8 branek
Další
Předchozí kola
Finále 3-4 SVK - výsledky
video
online
Bánovce n.B. - Duslo Šaľa
24 : 33
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
42 : 21
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
19.5. 10:30
Tabulka střelců
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
175
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
161
Lívia Klučková
ŠŠK Prešov
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
58
Silvie Polášková
DHC Sokol Poruba
43
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Kříčková
HC Zlín
64
Veronika Andrýsková
DHC Sokol Poruba
52
Kristina Pastorková
SHK Veselí n.M.
50
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.