Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
Rozpis soutěže
MOL Liga - základní
Semifinále ČR
Semifinále SVK
Nadstavba 5-8
Finále 1-2 ČR
Finále 3-4 ČR
Finále 1-2 SVK
Finále 3-4 SVK
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Michaela Smějová
Post
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2003
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
329
Starty
1.liga mladší dorostenky
19.05. [AV132]
Olomouc - Háje
21 : 16
2 branek
12.05. [AV122]
Poruba - Olomouc
27 : 37
4 branek
05.05. [AV119]
Olomouc - S.Vršovice
32 : 14
5 branek
28.04. [AV111]
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
27 : 34
10 branek
14.04. [AV106]
Olomouc - DHC Plzeň
30 : 19
6 branek
07.04. [AV100]
J.Hradec - Olomouc
26 : 30
2 branek
31.03. [AV093]
Olomouc - DHK Baník Most
30 : 22
11 branek
16.03. [AV089]
Slavia - Olomouc
33 : 20
4 branek
09.03. [AV080]
Olomouc - Kunovice
24 : 25
0 branek
03.03. [AV078]
Zlín - Olomouc
27 : 27
8 branek
24.02. [AV067]
Kobylisy - Olomouc
28 : 37
7 branek
16.02. [AV056]
Olomouc - Poruba
45 : 22
7 branek
09.12. [AV066]
Háje - Olomouc
23 : 28
9 branek
25.11. [AV053]
S.Vršovice - Olomouc
24 : 28
9 branek
11.11. [AV045]
Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
34 : 21
6 branek
04.11. [AV040]
DHC Plzeň - Olomouc
22 : 30
13 branek
28.10. [AV034]
Olomouc - J.Hradec
36 : 16
5 branek
21.10. [AV027]
DHK Baník Most - Olomouc
35 : 23
3 branek
14.10. [AV023]
Olomouc - Slavia
25 : 35
8 branek
06.10. [AV014]
Kunovice - Olomouc
49 : 34
4 branek
2.liga mladší dorostenky - východ
18.05. [AVB132]
Bohunice - HK Hodonín
25 : 29
10 branek
12.05. [AVB122]
Sokol Poruba B - Bohunice
36 : 33
17 branek
04.05. [AVB119]
Bohunice - HC Nový Jičín
27 : 22
13 branek
13.04. [AVB106]
Bohunice - Paskov
22 : 20
9 branek
06.04. [AVB100]
SKH Velká n.V. - Bohunice
34 : 22
13 branek
30.03. [AVB093]
Bohunice - SK Žeravice
29 : 23
12 branek
17.03. [AVB089]
1.SC Bohumín - Bohunice
35 : 26
12 branek
02.03. [AVB078]
Karviná - Bohunice
27 : 27
20 branek
23.02. [AVB067]
Újezd u Brna - Bohunice
13 : 44
2 branek
22.12. [AVB056]
Bohunice - Sokol Poruba B
30 : 24
18 branek
Další
Předchozí kola
Finále 3-4 SVK - výsledky
video
online
Bánovce n.B. - Duslo Šaľa
24 : 33
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
42 : 21
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
19.5. 10:30
Tabulka střelců
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
175
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
161
Lívia Klučková
ŠŠK Prešov
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
58
Silvie Polášková
DHC Sokol Poruba
43
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Kříčková
HC Zlín
64
Veronika Andrýsková
DHC Sokol Poruba
52
Kristina Pastorková
SHK Veselí n.M.
50
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.