Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Žákovská liga
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Rozpis soutěže Žákovská liga starších žaček
Skupina I. 1.kolo Žirovnice 1.12.2018
1.12.2018
09:00
AP021
DHK Slavoj Žirovnice
-
Sokol Písek B
1.12.2018
10:00
AP022
HK Ivančice
-
Sokol Kobylisy II
1.12.2018
11:00
AP023
HC Zlín
-
DHK Slavoj Žirovnice
1.12.2018
12:00
AP024
Sokol Písek B
-
HK Ivančice
1.12.2018
13:00
AP025
Sokol Kobylisy II
-
HC Zlín
1.12.2018
14:00
AP026
DHK Slavoj Žirovnice
-
HK Ivančice
1.12.2018
15:00
AP027
Sokol Písek B
-
Sokol Kobylisy II
1.12.2018
16:00
AP028
HK Ivančice
-
HC Zlín
1.12.2018
17:00
AP029
Sokol Kobylisy II
-
DHK Slavoj Žirovnice
1.12.2018
18:00
AP030
HC Zlín
-
Sokol Písek B
Skupina II. 1.kolo Slavia - hráno v Liberci 1.12.2018
1.12.2018
08:30
AP001
Sokol Poruba
-
HK Spartak Ústí n.L.
1.12.2018
09:25
AP002
Sokol Písek A
-
SHK Kunovice
1.12.2018
10:20
AP003
DHC Slavia Praha
-
Sokol Poruba
1.12.2018
11:15
AP004
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Písek A
1.12.2018
12:10
AP005
SHK Kunovice
-
DHC Slavia Praha
1.12.2018
13:05
AP006
Sokol Poruba
-
Sokol Písek A
1.12.2018
14:00
AP007
HK Spartak Ústí n.L.
-
SHK Kunovice
1.12.2018
14:55
AP008
Sokol Písek A
-
DHC Slavia Praha
1.12.2018
15:50
AP009
SHK Kunovice
-
Sokol Poruba
1.12.2018
16:45
AP010
DHC Slavia Praha
-
HK Spartak Ústí n.L.
Skupina III. 1.kolo Strakonice 2.12.2018
2.12.2018
09:00
AP031
ČZ HBC Strakonice 1921
-
DHC Plzeň
2.12.2018
10:00
AP032
TJ Jiskra Třeboň
-
Jiskra Havlíčkův Brod
2.12.2018
11:00
AP033
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
ČZ HBC Strakonice 1921
2.12.2018
12:00
AP034
DHC Plzeň
-
TJ Jiskra Třeboň
2.12.2018
13:00
AP035
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
2.12.2018
14:00
AP036
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Jiskra Třeboň
2.12.2018
15:00
AP037
DHC Plzeň
-
Jiskra Havlíčkův Brod
2.12.2018
16:00
AP038
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
2.12.2018
17:00
AP039
Jiskra Havlíčkův Brod
-
ČZ HBC Strakonice 1921
2.12.2018
18:00
AP040
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DHC Plzeň
Skupina IV. 1.kolo Cheb 2.12.2018
2.12.2018
09:30
AP011
FK Hvězda Cheb
-
DHK Baník Most
2.12.2018
10:20
AP012
HC Háje
-
Astra Praha
2.12.2018
11:10
AP013
Házená Mělník
-
FK Hvězda Cheb
2.12.2018
12:00
AP014
DHK Baník Most
-
HC Háje
2.12.2018
12:50
AP015
Astra Praha
-
Házená Mělník
2.12.2018
13:40
AP016
FK Hvězda Cheb
-
HC Háje
2.12.2018
14:30
AP017
DHK Baník Most
-
Astra Praha
2.12.2018
15:20
AP018
HC Háje
-
Házená Mělník
2.12.2018
16:10
AP019
Astra Praha
-
FK Hvězda Cheb
2.12.2018
17:00
AP020
Házená Mělník
-
DHK Baník Most
Skupina V. 1.kolo Olomouc 1.12.2018
1.12.2018
08:30
AP041
Sokol Vršovice
-
DHK Zora Olomouc
1.12.2018
09:25
AP042
DHK Litovel
-
TJ Holešov
1.12.2018
10:20
AP043
Házená J.Hradec
-
Sokol Vršovice
1.12.2018
11:15
AP044
DHK Zora Olomouc
-
DHK Litovel
1.12.2018
12:10
AP045
TJ Holešov
-
Házená J.Hradec
1.12.2018
13:05
AP046
Sokol Vršovice
-
DHK Litovel
1.12.2018
14:00
AP047
DHK Zora Olomouc
-
TJ Holešov
1.12.2018
14:55
AP048
DHK Litovel
-
Házená J.Hradec
1.12.2018
15:50
AP049
TJ Holešov
-
Sokol Vršovice
1.12.2018
16:45
AP050
Házená J.Hradec
-
DHK Zora Olomouc
Skupina VI. 2.kolo TJ Sokol Vršovice 12.1.2019
12.1.2019
09:00
AP091
HC Háje
-
Sokol Vršovice
12.1.2019
09:55
AP092
SHK Kunovice
-
DHK Slavoj Žirovnice
12.1.2019
10:50
AP093
TJ Jiskra Třeboň
-
HC Háje
12.1.2019
11:45
AP094
Sokol Vršovice
-
SHK Kunovice
12.1.2019
12:40
AP095
DHK Slavoj Žirovnice
-
TJ Jiskra Třeboň
12.1.2019
13:35
AP096
HC Háje
-
SHK Kunovice
12.1.2019
14:30
AP097
Sokol Vršovice
-
DHK Slavoj Žirovnice
12.1.2019
15:25
AP098
SHK Kunovice
-
TJ Jiskra Třeboň
12.1.2019
16:20
AP099
DHK Slavoj Žirovnice
-
HC Háje
12.1.2019
17:15
AP100
TJ Jiskra Třeboň
-
Sokol Vršovice
Skupina VII. 2.kolo HK Ivančice 13.1.2019
13.1.2019
08:00
AP051
HK Ivančice
-
DHC Slavia Praha
13.1.2019
09:00
AP052
Astra Praha
-
Jiskra Havlíčkův Brod
13.1.2019
10:00
AP053
DHK Litovel
-
HK Ivančice
13.1.2019
11:00
AP054
DHC Slavia Praha
-
Astra Praha
13.1.2019
12:00
AP055
Jiskra Havlíčkův Brod
-
DHK Litovel
13.1.2019
13:00
AP056
HK Ivančice
-
Astra Praha
13.1.2019
14:00
AP057
DHC Slavia Praha
-
Jiskra Havlíčkův Brod
13.1.2019
15:00
AP058
Astra Praha
-
DHK Litovel
13.1.2019
16:00
AP059
Jiskra Havlíčkův Brod
-
HK Ivančice
13.1.2019
17:00
AP060
DHK Litovel
-
DHC Slavia Praha
Skupina VIII 2.kolo Sokol Poruba 12.1.2019
12.1.2019
08:30
AP061
Sokol Poruba
-
Házená Mělník
12.1.2019
09:25
AP062
HC Zlín
-
TJ Holešov
12.1.2019
10:20
AP063
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Poruba
12.1.2019
11:15
AP064
Házená Mělník
-
HC Zlín
12.1.2019
12:10
AP065
TJ Holešov
-
ČZ HBC Strakonice 1921
12.1.2019
13:05
AP066
Sokol Poruba
-
HC Zlín
12.1.2019
14:00
AP067
Házená Mělník
-
TJ Holešov
12.1.2019
14:55
AP068
HC Zlín
-
ČZ HBC Strakonice 1921
12.1.2019
15:50
AP069
TJ Holešov
-
Sokol Poruba
12.1.2019
16:45
AP070
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Házená Mělník
Skupina IX 2.kolo DHC Plzeň 13.1.2019
13.1.2019
09:00
AP071
DHC Plzeň
-
Sokol Písek B
13.1.2019
09:50
AP072
Sokol Písek A
-
FK Hvězda Cheb
13.1.2019
10:40
AP073
Házená J.Hradec
-
DHC Plzeň
13.1.2019
11:30
AP074
Sokol Písek B
-
Sokol Písek A
13.1.2019
12:20
AP075
FK Hvězda Cheb
-
Házená J.Hradec
13.1.2019
13:10
AP076
DHC Plzeň
-
Sokol Písek A
13.1.2019
14:00
AP077
Sokol Písek B
-
FK Hvězda Cheb
13.1.2019
14:50
AP078
Sokol Písek A
-
Házená J.Hradec
13.1.2019
15:40
AP079
FK Hvězda Cheb
-
DHC Plzeň
13.1.2019
16:30
AP080
Házená J.Hradec
-
Sokol Písek B
Skupina X 2.kolo DHK Baník Most 13.1.2019
13.1.2019
09:00
AP081
DHK Zora Olomouc
-
DHK Baník Most
13.1.2019
09:50
AP082
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Kobylisy II
13.1.2019
10:40
AP083
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DHK Zora Olomouc
13.1.2019
11:30
AP084
DHK Baník Most
-
HK Spartak Ústí n.L.
13.1.2019
12:20
AP085
Sokol Kobylisy II
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
13.1.2019
13:10
AP086
DHK Zora Olomouc
-
HK Spartak Ústí n.L.
13.1.2019
14:00
AP087
DHK Baník Most
-
Sokol Kobylisy II
13.1.2019
14:50
AP088
HK Spartak Ústí n.L.
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
13.1.2019
15:40
AP089
Sokol Kobylisy II
-
DHK Zora Olomouc
13.1.2019
16:30
AP090
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DHK Baník Most
Skupina XI 3.kolo TJ Sokol Velké Meziříčí 9.2.2019
9.2.2019
09:00
AP101
Sokol Poruba
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
9.2.2019
09:50
AP102
DHK Slavoj Žirovnice
-
Házená J.Hradec
9.2.2019
10:40
AP103
Astra Praha
-
Sokol Poruba
9.2.2019
11:30
AP104
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DHK Slavoj Žirovnice
9.2.2019
12:20
AP105
Házená J.Hradec
-
Astra Praha
9.2.2019
13:10
AP106
Sokol Poruba
-
DHK Slavoj Žirovnice
9.2.2019
14:00
AP107
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Házená J.Hradec
9.2.2019
14:50
AP108
DHK Slavoj Žirovnice
-
Astra Praha
9.2.2019
15:40
AP109
Házená J.Hradec
-
Sokol Poruba
9.2.2019
16:30
AP110
Astra Praha
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Skupina XII 3. kolo HC Háje 9.2.2019
9.2.2019
09:00
AP131
DHC Slavia Praha
-
HC Háje
9.2.2019
09:50
AP132
DHC Plzeň
-
Sokol Kobylisy II
9.2.2019
10:40
AP133
TJ Holešov
-
DHC Slavia Praha
9.2.2019
11:30
AP134
HC Háje
-
DHC Plzeň
9.2.2019
12:20
AP135
Sokol Kobylisy II
-
TJ Holešov
9.2.2019
13:10
AP136
DHC Slavia Praha
-
DHC Plzeň
9.2.2019
14:00
AP137
HC Háje
-
Sokol Kobylisy II
9.2.2019
14:50
AP138
DHC Plzeň
-
TJ Holešov
9.2.2019
15:40
AP139
Sokol Kobylisy II
-
DHC Slavia Praha
9.2.2019
16:30
AP140
TJ Holešov
-
HC Háje
Skupina XIII 3.kolo SHK Kunovice 9.2.2019
9.2.2019
08:30
AP141
DHK Baník Most
-
SHK Kunovice
9.2.2019
09:25
AP142
DHK Litovel
-
Sokol Písek B
9.2.2019
10:20
AP143
ČZ HBC Strakonice 1921
-
DHK Baník Most
9.2.2019
11:15
AP144
SHK Kunovice
-
DHK Litovel
9.2.2019
12:10
AP145
Sokol Písek B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
9.2.2019
13:05
AP146
DHK Baník Most
-
DHK Litovel
9.2.2019
14:00
AP147
SHK Kunovice
-
Sokol Písek B
9.2.2019
14:55
AP148
DHK Litovel
-
ČZ HBC Strakonice 1921
9.2.2019
15:50
AP149
Sokol Písek B
-
DHK Baník Most
9.2.2019
16:45
AP150
ČZ HBC Strakonice 1921
-
SHK Kunovice
Skupina XIV 3. kolo HC Zlín 10.2.2019
10.2.2019
09:00
AP111
HK Spartak Ústí n.L.
-
HC Zlín
10.2.2019
10:00
AP112
FK Hvězda Cheb
-
Jiskra Havlíčkův Brod
10.2.2019
11:00
AP113
Sokol Vršovice
-
HK Spartak Ústí n.L.
10.2.2019
12:00
AP114
HC Zlín
-
FK Hvězda Cheb
10.2.2019
13:00
AP115
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Vršovice
10.2.2019
14:00
AP116
HK Spartak Ústí n.L.
-
FK Hvězda Cheb
10.2.2019
15:00
AP117
HC Zlín
-
Jiskra Havlíčkův Brod
10.2.2019
16:00
AP118
FK Hvězda Cheb
-
Sokol Vršovice
10.2.2019
17:00
AP119
Jiskra Havlíčkův Brod
-
HK Spartak Ústí n.L.
10.2.2019
18:00
AP120
Sokol Vršovice
-
HC Zlín
Skupina XV 3.kolo Sokol Písek A 9.2.2019
9.2.2019
09:00
AP121
Sokol Písek A
-
TJ Jiskra Třeboň
9.2.2019
09:50
AP122
Házená Mělník
-
HK Ivančice
9.2.2019
10:45
AP123
DHK Zora Olomouc
-
Sokol Písek A
9.2.2019
11:35
AP124
TJ Jiskra Třeboň
-
Házená Mělník
9.2.2019
12:25
AP125
HK Ivančice
-
DHK Zora Olomouc
9.2.2019
13:15
AP126
Sokol Písek A
-
Házená Mělník
9.2.2019
14:05
AP127
TJ Jiskra Třeboň
-
HK Ivančice
9.2.2019
15:00
AP128
Házená Mělník
-
DHK Zora Olomouc
9.2.2019
15:50
AP129
HK Ivančice
-
Sokol Písek A
9.2.2019
16:45
AP130
DHK Zora Olomouc
-
TJ Jiskra Třeboň
Skupina XVI 4.kolo TJ Holešov 9.3.2019
9.3.2019
08:30
AP151
Sokol Písek A
-
TJ Holešov
9.3.2019
09:30
AP152
DHK Baník Most
-
DHK Slavoj Žirovnice
9.3.2019
10:30
AP153
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Písek A
9.3.2019
11:20
AP154
TJ Holešov
-
DHK Baník Most
9.3.2019
12:10
AP155
DHK Slavoj Žirovnice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
9.3.2019
13:00
AP156
Sokol Písek A
-
DHK Baník Most
9.3.2019
13:50
AP157
TJ Holešov
-
DHK Slavoj Žirovnice
9.3.2019
14:40
AP158
DHK Baník Most
-
Jiskra Havlíčkův Brod
9.3.2019
15:30
AP159
DHK Slavoj Žirovnice
-
Sokol Písek A
9.3.2019
16:10
AP160
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Holešov
Skupina XVII 4.kolo Sokol Písek B 9.3.2019
9.3.2019
09:00
AP191
Sokol Písek B
-
Házená Mělník
9.3.2019
09:50
AP192
DHC Slavia Praha
-
Sokol Vršovice
9.3.2019
10:40
AP193
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Písek B
9.3.2019
11:30
AP194
Házená Mělník
-
DHC Slavia Praha
9.3.2019
12:20
AP195
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
9.3.2019
13:10
AP196
Sokol Písek B
-
DHC Slavia Praha
9.3.2019
14:00
AP197
Házená Mělník
-
Sokol Vršovice
9.3.2019
14:50
AP198
DHC Slavia Praha
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
9.3.2019
15:40
AP199
Sokol Vršovice
-
Sokol Písek B
9.3.2019
16:30
AP200
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Házená Mělník
Skupina XVIII 4.kolo Ústí nad Labem 9.3.2019
9.3.2019
08:30
AP181
HK Spartak Ústí n.L.
-
HC Háje
9.3.2019
09:20
AP182
Házená J.Hradec
-
ČZ HBC Strakonice 1921
9.3.2019
10:10
AP183
HK Ivančice
-
HC Háje
9.3.2019
11:00
AP184
Házená J.Hradec
-
HK Spartak Ústí n.L.
9.3.2019
11:50
AP185
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HK Ivančice
9.3.2019
12:40
AP186
HC Háje
-
Házená J.Hradec
9.3.2019
13:30
AP187
HK Spartak Ústí n.L.
-
ČZ HBC Strakonice 1921
9.3.2019
14:20
AP188
HK Ivančice
-
Házená J.Hradec
9.3.2019
15:10
AP189
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HC Háje
9.3.2019
16:00
AP190
HK Ivančice
-
HK Spartak Ústí n.L.
Skupina XIX 4.kolo Jiskra Třeboň 9.3.2019
9.3.2019
08:30
AP161
TJ Jiskra Třeboň
-
Sokol Kobylisy II
9.3.2019
09:25
AP162
DHK Litovel
-
FK Hvězda Cheb
9.3.2019
10:20
AP163
Sokol Poruba
-
TJ Jiskra Třeboň
9.3.2019
11:15
AP164
Sokol Kobylisy II
-
DHK Litovel
9.3.2019
12:10
AP165
FK Hvězda Cheb
-
Sokol Poruba
9.3.2019
13:05
AP166
TJ Jiskra Třeboň
-
DHK Litovel
9.3.2019
14:00
AP167
Sokol Kobylisy II
-
FK Hvězda Cheb
9.3.2019
14:55
AP168
DHK Litovel
-
Sokol Poruba
9.3.2019
15:50
AP169
FK Hvězda Cheb
-
TJ Jiskra Třeboň
9.3.2019
16:45
AP170
Sokol Poruba
-
Sokol Kobylisy II
Skupina XX 4.kolo DHC Plzeň 9.3.2019
9.3.2019
09:00
AP171
SHK Kunovice
-
DHC Plzeň
9.3.2019
09:50
AP172
HC Zlín
-
DHK Zora Olomouc
9.3.2019
10:40
AP173
Astra Praha
-
SHK Kunovice
9.3.2019
11:30
AP174
DHC Plzeň
-
HC Zlín
9.3.2019
12:20
AP175
DHK Zora Olomouc
-
Astra Praha
9.3.2019
13:10
AP176
SHK Kunovice
-
HC Zlín
9.3.2019
14:00
AP177
DHC Plzeň
-
DHK Zora Olomouc
9.3.2019
14:50
AP178
HC Zlín
-
Astra Praha
9.3.2019
15:40
AP179
DHK Zora Olomouc
-
SHK Kunovice
9.3.2019
16:30
AP180
Astra Praha
-
DHC Plzeň
Skupina XXI 5.kolo Házená Mělník 6.4.2019
6.4.2019
08:00
AP221
DHK Litovel
-
Házená Mělník
6.4.2019
08:55
AP222
DHK Slavoj Žirovnice
-
HK Spartak Ústí n.L.
6.4.2019
09:50
AP223
DHC Plzeň
-
DHK Litovel
6.4.2019
10:45
AP224
Házená Mělník
-
DHK Slavoj Žirovnice
6.4.2019
11:40
AP225
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHC Plzeň
6.4.2019
12:35
AP226
DHK Litovel
-
DHK Slavoj Žirovnice
6.4.2019
13:30
AP227
Házená Mělník
-
HK Spartak Ústí n.L.
6.4.2019
14:25
AP228
DHK Slavoj Žirovnice
-
DHC Plzeň
6.4.2019
15:20
AP229
HK Spartak Ústí n.L.
-
DHK Litovel
6.4.2019
16:15
AP230
DHC Plzeň
-
Házená Mělník
Skupina XXII 5.kolo Jiskra Třeboň 6.4.2019
6.4.2019
08:30
AP201
Házená J.Hradec
-
TJ Jiskra Třeboň
6.4.2019
09:25
AP202
DHC Slavia Praha
-
DHK Baník Most
6.4.2019
10:20
AP203
HC Zlín
-
Házená J.Hradec
6.4.2019
11:15
AP204
TJ Jiskra Třeboň
-
DHC Slavia Praha
6.4.2019
12:10
AP205
DHK Baník Most
-
HC Zlín
6.4.2019
13:05
AP206
Házená J.Hradec
-
DHC Slavia Praha
6.4.2019
14:00
AP207
TJ Jiskra Třeboň
-
DHK Baník Most
6.4.2019
14:55
AP208
DHC Slavia Praha
-
HC Zlín
6.4.2019
15:50
AP209
DHK Baník Most
-
Házená J.Hradec
6.4.2019
16:45
AP210
HC Zlín
-
TJ Jiskra Třeboň
Skupina XXIII 5.kolo Sokol Kobylisy II 6.4.2019
6.4.2019
08:15
AP211
Sokol Kobylisy II
-
Sokol Vršovice
6.4.2019
09:00
AP212
Astra Praha
-
ČZ HBC Strakonice 1921
6.4.2019
09:45
AP213
Sokol Vršovice
-
Sokol Písek A
6.4.2019
10:30
AP214
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Kobylisy II
6.4.2019
11:15
AP215
Astra Praha
-
Sokol Písek A
6.4.2019
12:00
AP216
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Vršovice
6.4.2019
12:45
AP217
Sokol Písek A
-
Sokol Kobylisy II
6.4.2019
13:30
AP218
Sokol Vršovice
-
Astra Praha
6.4.2019
14:15
AP219
Sokol Písek A
-
ČZ HBC Strakonice 1921
6.4.2019
15:00
AP220
Sokol Kobylisy II
-
Astra Praha
Skupina XXIV 5.kolo SHK Kunovice 6.4.2019
6.4.2019
09:00
AP241
TJ Holešov
-
SHK Kunovice
6.4.2019
09:55
AP242
FK Hvězda Cheb
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
6.4.2019
10:50
AP243
HK Ivančice
-
TJ Holešov
6.4.2019
11:45
AP244
SHK Kunovice
-
FK Hvězda Cheb
6.4.2019
12:40
AP245
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Ivančice
6.4.2019
13:35
AP246
TJ Holešov
-
FK Hvězda Cheb
6.4.2019
14:30
AP247
SHK Kunovice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
6.4.2019
15:25
AP248
FK Hvězda Cheb
-
HK Ivančice
6.4.2019
16:20
AP249
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Holešov
6.4.2019
17:15
AP250
HK Ivančice
-
SHK Kunovice
Skupina XXV 5.kolo TJ Jiskra Havl. Brod 7.4.2019
7.4.2019
08:30
AP231
Jiskra Havlíčkův Brod
-
HC Háje
7.4.2019
09:30
AP232
Sokol Písek B
-
DHK Zora Olomouc
7.4.2019
10:30
AP233
Sokol Poruba
-
Jiskra Havlíčkův Brod
7.4.2019
11:30
AP234
HC Háje
-
Sokol Písek B
7.4.2019
12:30
AP235
DHK Zora Olomouc
-
Sokol Poruba
7.4.2019
13:30
AP236
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Písek B
7.4.2019
14:30
AP237
HC Háje
-
DHK Zora Olomouc
7.4.2019
15:30
AP238
Sokol Písek B
-
Sokol Poruba
7.4.2019
16:30
AP239
DHK Zora Olomouc
-
Jiskra Havlíčkův Brod
7.4.2019
17:30
AP240
Sokol Poruba
-
HC Háje
Skupina XXVI 6.kolo FK Hvězda Cheb 11.5.2019
11.5.2019
08:30
AP271
FK Hvězda Cheb
-
DHC Slavia Praha
11.5.2019
09:20
AP272
DHK Slavoj Žirovnice
-
ČZ HBC Strakonice 1921
11.5.2019
10:10
AP273
DHK Zora Olomouc
-
FK Hvězda Cheb
11.5.2019
11:00
AP274
DHC Slavia Praha
-
DHK Slavoj Žirovnice
11.5.2019
11:50
AP275
ČZ HBC Strakonice 1921
-
DHK Zora Olomouc
11.5.2019
12:40
AP276
FK Hvězda Cheb
-
DHK Slavoj Žirovnice
11.5.2019
13:30
AP277
DHC Slavia Praha
-
ČZ HBC Strakonice 1921
11.5.2019
14:20
AP278
DHK Slavoj Žirovnice
-
DHK Zora Olomouc
11.5.2019
15:10
AP279
ČZ HBC Strakonice 1921
-
FK Hvězda Cheb
11.5.2019
16:00
AP280
DHK Zora Olomouc
-
DHC Slavia Praha
Skupina XXVII 6.kolo HK Ivančice 11.5.2019
11.5.2019
08:30
AP261
Sokol Vršovice
-
DHK Baník Most
11.5.2019
09:20
AP262
HK Ivančice
-
DHC Plzeň
11.5.2019
10:10
AP263
Sokol Poruba
-
Sokol Vršovice
11.5.2019
11:00
AP264
DHK Baník Most
-
HK Ivančice
11.5.2019
11:50
AP265
DHC Plzeň
-
Sokol Poruba
11.5.2019
12:40
AP266
Sokol Vršovice
-
HK Ivančice
11.5.2019
13:30
AP267
DHK Baník Most
-
DHC Plzeň
11.5.2019
14:20
AP268
HK Ivančice
-
Sokol Poruba
11.5.2019
15:10
AP269
DHC Plzeň
-
Sokol Vršovice
11.5.2019
16:00
AP270
Sokol Poruba
-
DHK Baník Most
Skupina XXVIII 6.kolo Sokol Písek A 11.5.2019
11.5.2019
09:00
AP281
Sokol Písek A
-
HC Háje
11.5.2019
09:50
AP282
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
DHK Litovel
11.5.2019
10:45
AP283
HC Zlín
-
Sokol Písek A
11.5.2019
11:35
AP284
HC Háje
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
11.5.2019
12:25
AP285
DHK Litovel
-
HC Zlín
11.5.2019
13:15
AP286
Sokol Písek A
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
11.5.2019
14:05
AP287
HC Háje
-
DHK Litovel
11.5.2019
15:00
AP288
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HC Zlín
11.5.2019
15:50
AP289
DHK Litovel
-
Sokol Písek A
11.5.2019
16:45
AP290
HC Zlín
-
HC Háje
Skupina XXIX 6.kolo TJ Holešov 12.5.2019
12.5.2019
08:30
AP251
Astra Praha
-
TJ Holešov
12.5.2019
09:30
AP252
HK Spartak Ústí n.L.
-
Sokol Písek B
12.5.2019
10:30
AP253
TJ Jiskra Třeboň
-
Astra Praha
12.5.2019
11:20
AP254
TJ Holešov
-
HK Spartak Ústí n.L.
12.5.2019
12:10
AP255
Sokol Písek B
-
TJ Jiskra Třeboň
12.5.2019
13:00
AP256
Astra Praha
-
HK Spartak Ústí n.L.
12.5.2019
13:50
AP257
TJ Holešov
-
Sokol Písek B
12.5.2019
14:40
AP258
HK Spartak Ústí n.L.
-
TJ Jiskra Třeboň
12.5.2019
15:30
AP259
Sokol Písek B
-
Astra Praha
12.5.2019
16:10
AP260
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Holešov
Skupina XXX 6.kolo TJ Jiskra Havl. Brod 12.5.2019
12.5.2019
08:30
AP291
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Házená J.Hradec
12.5.2019
09:30
AP292
Házená Mělník
-
Sokol Kobylisy II
12.5.2019
10:30
AP293
SHK Kunovice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
12.5.2019
11:30
AP294
Házená J.Hradec
-
Házená Mělník
12.5.2019
12:30
AP295
Sokol Kobylisy II
-
SHK Kunovice
12.5.2019
13:30
AP296
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Házená Mělník
12.5.2019
14:30
AP297
Házená J.Hradec
-
Sokol Kobylisy II
12.5.2019
15:30
AP298
Házená Mělník
-
SHK Kunovice
12.5.2019
16:30
AP299
Sokol Kobylisy II
-
Jiskra Havlíčkův Brod
12.5.2019
17:30
AP300
SHK Kunovice
-
Házená J.Hradec
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.