Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Rozpis soutěže
2.liga žen - Čechy
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Viktor Šmahel
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1999
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.3.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Z
23.3. 15:00
AH093
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
26 : 30
3.11. 13:00
AH034
TJ Sokol Bělá - Náchod
34 : 24
2.liga mladší dorostenci - Č
9.3. 14:00
AK079
Házená Mělník - Dukla B
40 : 34
18.11. 16:00
AK043
Házená Mělník - TJ Sokol Úvaly
37 : 36
29.9. 16:00
AK007
Házená Mělník - ElektroPraga Jablonec
28 : 23
2.liga ženy - západ
25.1. 19:00
AS063
Turnov - Lázně Kynžvart
23 : 24
15.12. 12:00
AS052
Turnov - FK Hvězda Cheb
25 : 13
11.11. 11:30
AS045
Astra - Turnov
24 : 21
2.liga starších dorostenek
30.3. 10:00
AUB093
Astra Praha - H.Brod
22 : 22
11.11. 13:30
AUB045
Astra Praha - Ostrava Zábřeh
33 : 33
1.liga mladší dorostenky
30.3. 12:00
AV091
Kobylisy - Kunovice
30 : 43
22.9. 11:00
AV011
Háje - Kunovice
19 : 38
2.liga mladší dorostenky - západ
22.9. 13:00
AVA010
Háje B - Lázně Kynžvart
19 : 23
Přebor Prahy mužů
19.10. 20:00
BA026
L.Vršovice B - Chodov C
23 : 29
8.10. 20:45
BA022
Praha 4 - AC Sparta
36 : 25
Přebor Prahy žen
22.10. 18:45
BB015
Radlice - Háje
16 : 20
Společná regionální liga mužů
3.11. 15:00
CR07
TJ Sokol Bělá - Sokol Chrudim
29 : 24
Liga Vysočiny - starší žáci
13.10. 13:00
JB032
Sokol Chrudim - Jiskra H. Brod
11 : 20
13.10. 12:10
JB031
Pardubice - Ledeč n. S.
6 : 10
13.10. 10:30
JB029
Sokol Chrudim - Ledeč n. S.
13 : 8
Liga Vysočiny - starší žákyně
2.6. 13:40
JD118
Ledeč n. S. - Slavoj Žirovnice
9 : 10
2.6. 11:40
JD115
Jiskra H. Brod - Slavoj Žirovnice
10 : 10
2.6. 11:00
JD114
DHK Pardubice A - Ledeč n. S.
7 : 7
2.6. 09:40
JD112
Ledeč n. S. - Jiskra H. Brod
11 : 9
14.10. 14:20
JD029
DHK Pardubice A - Jiskra H. Brod
13 : 9
14.10. 13:40
JD028
Sokol V. Meziříčí - Slavoj Žirovnice
13 : 21
14.10. 12:20
JD026
DHK Pardubice A - Sokol V. Meziříčí
21 : 11
14.10. 11:40
JD025
Jiskra H. Brod - Slavoj Žirovnice
12 : 21
14.10. 10:20
JD023
Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice A
11 : 10
14.10. 09:40
JD022
Sokol V. Meziříčí - Jiskra H. Brod
14 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2019 - 22. kolo - výsledky
video
online
Lázně Kynžvart - Turnov
24 : 16
video
online
Kobylisy B - Č.Budějovice
21 : 33
video
online
Astra - Sokol Písek B
26 : 27
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
25 : 25
video
online
FK Hvězda Cheb - Ústí n.L.
22 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Písek B
20
18
0
2
635 : 466
36
2
Č.Budějovice
20
15
1
4
571 : 463
31
3
Slavoj Tachov
20
15
0
5
597 : 422
30
4
DHK Pardubice
20
14
2
4
521 : 444
30
5
Astra
20
12
2
6
508 : 466
26
6
Lázně Kynžvart
20
8
2
10
469 : 533
18
7
Ústí n.L.
20
6
1
13
495 : 559
13
8
S.Vršovice B
20
6
1
13
418 : 499
13
9
Turnov
20
6
0
14
439 : 471
12
10
Kobylisy B
20
4
1
15
470 : 597
9
11
FK Hvězda Cheb
20
1
0
19
342 : 545
2
Tabulka střelců
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
182
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
150
Michaela Stejskalová
DHK Pardubice
143
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
63
Michaela Stejskalová
DHK Pardubice
62
Lucie Ševrová
TJ Turnov
51
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kateřina Dubská
FK Hvězda Cheb
50
Anna Schneiderová
Sokol Lázně Kynžvart
48
Zdeňka Friedel
TJ Slavoj Tachov
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.