Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Rozpis soutěže
2.liga ml.dorostenek - Morava
Viktor Šmahel
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1999
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.3.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Z
23.3. 15:00
AH093
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
26 : 30
3.11. 13:00
AH034
TJ Sokol Bělá - Náchod
34 : 24
2.liga mladší dorostenci - Č
9.3. 14:00
AK079
Házená Mělník - Dukla B
40 : 34
18.11. 16:00
AK043
Házená Mělník - TJ Sokol Úvaly
37 : 36
29.9. 16:00
AK007
Házená Mělník - ElektroPraga Jablonec
28 : 23
2.liga ženy - západ
25.1. 19:00
AS063
Turnov - Lázně Kynžvart
23 : 24
15.12. 12:00
AS052
Turnov - FK Hvězda Cheb
25 : 13
11.11. 11:30
AS045
Astra - Turnov
24 : 21
2.liga starších dorostenek
30.3. 10:00
AUB093
Astra Praha - H.Brod
22 : 22
11.11. 13:30
AUB045
Astra Praha - Ostrava Zábřeh
33 : 33
1.liga mladší dorostenky
30.3. 12:00
AV091
Kobylisy - Kunovice
30 : 43
22.9. 11:00
AV011
Háje - Kunovice
19 : 38
2.liga mladší dorostenky - západ
22.9. 13:00
AVA010
Háje B - Lázně Kynžvart
19 : 23
Přebor Prahy mužů
19.10. 20:00
BA026
L.Vršovice B - Chodov C
23 : 29
8.10. 20:45
BA022
Praha 4 - AC Sparta
36 : 25
Přebor Prahy žen
22.10. 18:45
BB015
Radlice - Háje
16 : 20
Společná regionální liga mužů
3.11. 15:00
CR07
TJ Sokol Bělá - Sokol Chrudim
29 : 24
Liga Vysočiny - starší žáci
13.10. 13:00
JB032
Sokol Chrudim - Jiskra H. Brod
11 : 20
13.10. 12:10
JB031
Pardubice - Ledeč n. S.
6 : 10
13.10. 10:30
JB029
Sokol Chrudim - Ledeč n. S.
13 : 8
Liga Vysočiny - starší žákyně
2.6. 13:40
JD118
Ledeč n. S. - Slavoj Žirovnice
9 : 10
2.6. 11:40
JD115
Jiskra H. Brod - Slavoj Žirovnice
10 : 10
2.6. 11:00
JD114
DHK Pardubice A - Ledeč n. S.
7 : 7
2.6. 09:40
JD112
Ledeč n. S. - Jiskra H. Brod
11 : 9
14.10. 14:20
JD029
DHK Pardubice A - Jiskra H. Brod
13 : 9
14.10. 13:40
JD028
Sokol V. Meziříčí - Slavoj Žirovnice
13 : 21
14.10. 12:20
JD026
DHK Pardubice A - Sokol V. Meziříčí
21 : 11
14.10. 11:40
JD025
Jiskra H. Brod - Slavoj Žirovnice
12 : 21
14.10. 10:20
JD023
Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice A
11 : 10
14.10. 09:40
JD022
Sokol V. Meziříčí - Jiskra H. Brod
14 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2019 - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Sokol Poruba B
24 : 25
video
online
Bohunice - HK Hodonín
25 : 29
video
online
Újezd u Brna - SKH Velká n.V.
15 : 37
video
online
SK Žeravice - Paskov
30 : 16
video
online
1.SC Bohumín - Zábřeh
29 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zábřeh
20
19
0
1
787 : 496
38
2
SKH Velká n.V.
20
17
1
2
635 : 445
35
3
SK Žeravice
20
15
0
5
541 : 450
30
4
1.SC Bohumín
20
12
0
8
583 : 496
24
5
Bohunice
20
11
2
7
566 : 501
24
6
HK Hodonín
20
9
0
11
546 : 555
18
7
HC Nový Jičín
20
8
0
12
521 : 501
16
8
Karviná
20
7
1
12
604 : 587
15
9
Sokol Poruba B
20
7
0
13
524 : 603
14
10
Paskov
20
3
0
17
371 : 599
6
11
Újezd u Brna
20
0
0
20
357 : 802
0
Tabulka střelců
Sára Drexlerová
HK Hodonín
224
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
219
Karolína Vachtarčíková
1.SC Bohumín
208
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Natálie Rodeková
SK Žeravice
45
Veronika Štipčáková
SKH Velká n.V.
34
Aneta Janíková
HC Nový Jičín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Smějová
Tatran Bohunice
30
Denisa Rozprýmová
Sokol Újezd u Brna
26
Vendula Rogalová
Sokol Poruba B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.