Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
Rozpis soutěže
MOL Liga - základní
Semifinále ČR
Semifinále SVK
Nadstavba 5-8
Finále 1-2 ČR
Finále 3-4 ČR
Finále 1-2 SVK
Finále 3-4 SVK
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Viktor Šmahel
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1999
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.3.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Z
23.3. 15:00
AH093
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
26 : 30
3.11. 13:00
AH034
TJ Sokol Bělá - Náchod
34 : 24
2.liga mladší dorostenci - Č
9.3. 14:00
AK079
Házená Mělník - Dukla B
40 : 34
18.11. 16:00
AK043
Házená Mělník - TJ Sokol Úvaly
37 : 36
29.9. 16:00
AK007
Házená Mělník - ElektroPraga Jablonec
28 : 23
2.liga ženy - západ
25.1. 19:00
AS063
Turnov - Lázně Kynžvart
23 : 24
15.12. 12:00
AS052
Turnov - FK Hvězda Cheb
25 : 13
11.11. 11:30
AS045
Astra - Turnov
24 : 21
2.liga starších dorostenek
30.3. 10:00
AUB093
Astra Praha - H.Brod
22 : 22
11.11. 13:30
AUB045
Astra Praha - Ostrava Zábřeh
33 : 33
1.liga mladší dorostenky
30.3. 12:00
AV091
Kobylisy - Kunovice
30 : 43
22.9. 11:00
AV011
Háje - Kunovice
19 : 38
2.liga mladší dorostenky - západ
22.9. 13:00
AVA010
Háje B - Lázně Kynžvart
19 : 23
Přebor Prahy mužů
19.10. 20:00
BA026
L.Vršovice B - Chodov C
23 : 29
8.10. 20:45
BA022
Praha 4 - AC Sparta
36 : 25
Přebor Prahy žen
22.10. 18:45
BB015
Radlice - Háje
16 : 20
Společná regionální liga mužů
3.11. 15:00
CR07
TJ Sokol Bělá - Sokol Chrudim
29 : 24
Liga Vysočiny - starší žáci
13.10. 13:00
JB032
Sokol Chrudim - Jiskra H. Brod
11 : 20
13.10. 12:10
JB031
Pardubice - Ledeč n. S.
6 : 10
13.10. 10:30
JB029
Sokol Chrudim - Ledeč n. S.
13 : 8
Liga Vysočiny - starší žákyně
2.6. 13:40
JD118
Ledeč n. S. - Slavoj Žirovnice
9 : 10
2.6. 11:40
JD115
Jiskra H. Brod - Slavoj Žirovnice
10 : 10
2.6. 11:00
JD114
DHK Pardubice A - Ledeč n. S.
7 : 7
2.6. 09:40
JD112
Ledeč n. S. - Jiskra H. Brod
11 : 9
14.10. 14:20
JD029
DHK Pardubice A - Jiskra H. Brod
13 : 9
14.10. 13:40
JD028
Sokol V. Meziříčí - Slavoj Žirovnice
13 : 21
14.10. 12:20
JD026
DHK Pardubice A - Sokol V. Meziříčí
21 : 11
14.10. 11:40
JD025
Jiskra H. Brod - Slavoj Žirovnice
12 : 21
14.10. 10:20
JD023
Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice A
11 : 10
14.10. 09:40
JD022
Sokol V. Meziříčí - Jiskra H. Brod
14 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále 3-4 SVK - výsledky
video
online
Bánovce n.B. - Duslo Šaľa
24 : 33
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
42 : 21
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
19.5. 10:30
Tabulka střelců
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
175
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
161
Lívia Klučková
ŠŠK Prešov
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
58
Silvie Polášková
DHC Sokol Poruba
43
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Kříčková
HC Zlín
64
Veronika Andrýsková
DHC Sokol Poruba
52
Kristina Pastorková
SHK Veselí n.M.
50
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.