Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
Rozpis soutěže
MOL Liga - základní
Semifinále ČR
Semifinále SVK
Nadstavba 5-8
Finále 1-2 ČR
Finále 3-4 ČR
Finále 1-2 SVK
Finále 3-4 SVK
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Zdeněk Levíček
Mateřský klub
SKKP Handball Brno
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
27.4. 17:00
AE111
Sokol V. Meziříčí - TJ D.Cerekev
31 : 29
6.4. 17:00
AE106
TJ D.Cerekev - Bohunice
25 : 35
31.3. 17:00
AE099
Bohunice - TJ Sokol II. Prostějov
32 : 24
9.3. 17:00
AE080
TJ D.Cerekev - SK Kuřim
15 : 24
23.2. 17:00
AE071
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
31 : 27
18.11. 17:00
AE048
Ivančice - Juliánov
34 : 23
3.11. 17:00
AE036
SK Kuřim - Ivančice
31 : 32
27.10. 17:00
AE025
SK Kuřim - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
32 : 28
14.10. 18:00
AE020
HBC Olomouc 1966 - Bohunice
26 : 30
6.10. 17:00
AE015
Ivančice - TJ Sokol II. Prostějov
31 : 24
22.9. 17:00
AE001
TJ D.Cerekev - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
21 : 33
2.liga muži SM
9.12. 17:00
AF063
Napajedla - Luhačovice
25 : 21
2.liga starší dorostenci V
12.5. 12:00
AI122
Sokol Újezd u Brna - TJ D.Cerekev
40 : 26
6.4. 15:00
AI106
TJ D.Cerekev - Bohunice
24 : 33
31.3. 15:00
AI099
Bohunice - Žeravice
32 : 28
9.3. 15:00
AI080
TJ D.Cerekev - TJ Tatran Litovel
19 : 36
9.12. 15:00
AI063
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
19 : 31
8.12. 15:45
AI065
Sokol Újezd u Brna - TJ Cement Hranice
27 : 27
14.10. 16:00
AI020
HBC Olomouc 1966 - Bohunice
35 : 34
22.9. 15:00
AI001
TJ D.Cerekev - Rožnov p.R.
24 : 42
1.liga mladší dorostenci
4.10. 17:00
AJ018
Sokol Nové Veselí - Sokol Žďár n. S.
37 : 29
2.liga mladší dorostenci - JM
12.5. 10:00
ALA122
Újezd u Brna - Nové Bránice
33 : 50
27.4. 15:00
ALA111
Sokol V. Meziříčí - Nové Bránice
39 : 26
23.2. 15:00
ALA071
Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov
40 : 19
8.12. 13:45
ALA065
Újezd u Brna - Maloměřice
28 : 27
18.11. 15:00
ALA048
HK Ivančice - Sokol Juliánov
41 : 11
18.11. 12:15
ALA045
Nové Bránice - Sokol V. Meziříčí
28 : 23
3.11. 15:00
ALA036
SK Kuřim - HK Ivančice
42 : 31
27.10. 15:00
ALA025
SK Kuřim - TJ Sokol Centrum Haná
32 : 26
14.10. 14:00
ALA020
HBC Olomouc 1966 - Bohunice
42 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále 3-4 SVK - výsledky
video
online
Bánovce n.B. - Duslo Šaľa
24 : 33
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
42 : 21
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
19.5. 10:30
Tabulka střelců
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
175
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
161
Lívia Klučková
ŠŠK Prešov
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
58
Silvie Polášková
DHC Sokol Poruba
43
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Kříčková
HC Zlín
64
Veronika Andrýsková
DHC Sokol Poruba
52
Kristina Pastorková
SHK Veselí n.M.
50
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.