Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga st.dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Markéta Tvrzová
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1996
Typ licence
Licence C
Platnost licence
16.8.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Z
6.10. 16:00
AH013
BHS Starý Plzenec - Chodov
27 : 28
2.liga mladší dorostenci - Č
1.12. 16:00
AK055
Házená Mělník - HK Baník Most
31 : 36
Žákovská liga starších žaček
9.3. 15:10
AP189
Strakonice - Háje
22 : 14
9.3. 13:30
AP187
Ústí n.L. - Strakonice
12 : 30
9.3. 11:50
AP185
Strakonice - Ivančice
21 : 13
9.3. 10:10
AP183
Ivančice - Háje
13 : 13
9.3. 08:30
AP181
Ústí n.L. - Háje
8 : 21
2.liga ženy - západ
4.5. 16:00
AS116
Lázně Kynžvart - Č.Budějovice
32 : 26
4.5. 12:30
AS118
FK Hvězda Cheb - Turnov
21 : 19
6.4. 16:00
AS098
Turnov - Ústí n.L.
25 : 15
30.3. 17:00
AS095
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
20 : 39
16.3. 16:00
AS089
Lázně Kynžvart - Astra
21 : 26
2.3. 16:00
AS076
Lázně Kynžvart - Ústí n.L.
21 : 32
27.10. 18:00
AS032
Ústí n.L. - Turnov
26 : 25
13.10. 10:00
AS023
Astra - Lázně Kynžvart
32 : 26
2.liga starších dorostenek
8.12. 14:00
AUB023
Astra Praha - Bohumín
28 : 22
2.liga mladší dorostenky - západ
13.4. 16:00
AVA103
Házená Mělník - Lázně Kynžvart
17 : 36
16.3. 14:00
AVA089
Lázně Kynžvart - TJ Sokol Bělá
40 : 17
2.3. 14:00
AVA076
Lázně Kynžvart - Háje B
29 : 18
10.11. 14:00
AVA048
Lázně Kynžvart - H.Brod
28 : 31
22.9. 16:00
AVA007
Házená Mělník - HC Plzeň
28 : 24
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2019 - 22. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Písek
22 : 18
video
online
Zlín - Poruba A
21 : 20
video
online
Slavia - TJ Jiskra Otrokovice
24 : 24
video
online
HK Ivančice - Házená J.Hradec
29 : 28
video
online
DHK Baník Most - DHC Plzeň
34 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Baník Most
20
20
0
0
632 : 416
40
2
HK Ivančice
20
17
1
2
587 : 470
35
3
Házená J.Hradec
20
13
1
6
545 : 451
27
4
Slavia
20
11
2
7
500 : 481
24
5
Olomouc
20
11
1
8
434 : 409
23
6
Zlín
20
11
0
9
556 : 503
22
7
DHC Plzeň
20
9
0
11
487 : 568
18
8
Poruba A
20
5
1
14
512 : 539
11
9
Písek
20
5
1
14
478 : 646
11
10
SHK Veselí n.M.
20
3
1
16
395 : 503
7
11
TJ Jiskra Otrokovice
20
0
2
18
449 : 589
2
Tabulka střelců
Simona Březinová
Házená Jindřichův Hradec
159
Klára Žůrková
TJ Jiskra Otrokovice
147
Bára Krejčíková
HK Ivančice
123
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Simona Březinová
Házená Jindřichův Hradec
52
Klára Žůrková
TJ Jiskra Otrokovice
48
Veronika Štipčáková
SHK Veselí n.M.
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Protivánková
DHK Zora Olomouc
40
Kristina Vojtelová
DHK Baník Most
36
Simona Březinová
Házená Jindřichův Hradec
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.