Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
Rozpis soutěže
MOL Liga - základní
Semifinále ČR
Semifinále SVK
Nadstavba 5-8
Finále 1-2 ČR
Finále 3-4 ČR
Finále 1-2 SVK
Finále 3-4 SVK
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Jaroslav Hanych
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1992
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
12.5. 17:00
AE122
Telnice - TJ D.Cerekev
34 : 23
28.4. 15:00
AE114
Juliánov - Ivančice
19 : 25
17.3. 18:00
AE087
SKKP Brno B - Telnice
32 : 53
2.3. 17:00
AE077
SK Kuřim - TJ Sokol II. Prostějov
31 : 25
9.12. 18:30
AE061
SKKP Brno B - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
19 : 32
4.11. 17:00
AE032
Telnice - Sokol V. Meziříčí
37 : 26
3.11. 17:00
AE034
TJ D.Cerekev - SKKP Brno B
34 : 25
28.10. 15:00
AE027
Juliánov - TJ D.Cerekev
23 : 16
7.10. 17:00
AE014
SK Kuřim - TJ D.Cerekev
25 : 20
22.9. 13:00
AE002
SHC Maloměřice B - TJ Sokol II. Prostějov
28 : 28
2.liga muži SM
23.3. 18:00
AF094
SK Žeravice - Vsetín
20 : 24
23.2. 10:30
AF070
TJ SOGOS Holešov - Luhačovice
34 : 29
1.liga starší dorostenci
31.3. 16:00
AG099
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
40 : 19
20.10. 18:00
AG029
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 24
2.liga starší dorostenci V
23.3. 16:00
AI094
Žeravice - Vsetín
43 : 19
11.11. 14:00
AI037
Sokol Sokolnice - Rožnov p.R.
27 : 44
3.11. 15:00
AI034
TJ D.Cerekev - Vsetín
32 : 42
23.9. 14:00
AI004
Sokol Sokolnice - HBC Olomouc 1966
37 : 42
1.liga mladší dorostenci
31.3. 14:00
AJ099
Sokol Nové Veselí - Velká Bystřice
36 : 27
31.3. 12:00
AJ098
Sokol Žďár n. S. - Pepino SKP F-M
28 : 38
20.10. 16:00
AJ029
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP F-M
27 : 22
20.10. 14:00
AJ030
Sokol Žďár n. S. - Zubří
20 : 49
2.liga mladší dorostenci - JM
28.4. 13:00
ALA114
Sokol Juliánov - HK Ivančice
20 : 39
12.3. 18:45
ALA087
SKKP Handball Brno A - Újezd u Brna
47 : 23
28.10. 13:00
ALA027
Sokol Juliánov - Nové Bránice
17 : 41
11.10. 18:30
ALA014
SK Kuřim - Nové Bránice
26 : 18
Český pohár mužů
21.10. 17:00
AM064
Telnice - HC Zlín
32 : 31
2.liga ženy - východ
16.9. 15:30
AT001
Házená Velká Bystřice - Poruba B
26 : 30
1.liga starších dorostenek
19.5. 12:00
AUA131
Zlín - Poruba A
21 : 20
2.12. 13:00
AUA057
Zlín - SHK Veselí n.M.
22 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále 3-4 SVK - výsledky
video
online
Bánovce n.B. - Duslo Šaľa
24 : 33
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
42 : 21
video
online
Duslo Šaľa - Bánovce n.B.
19.5. 10:30
Tabulka střelců
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
175
Veronika Habánková
Iuventa Michalovce
161
Lívia Klučková
ŠŠK Prešov
155
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Matušincová
HK Sokol RMK Bánovce n.B
58
Silvie Polášková
DHC Sokol Poruba
43
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
42
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Kříčková
HC Zlín
64
Veronika Andrýsková
DHC Sokol Poruba
52
Kristina Pastorková
SHK Veselí n.M.
50
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.