Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Rozpis soutěže
předkolo ČP
1.kolo ČP
2.kolo ČP
3.kolo ČP
4.kolo ČP - čtvrtfinále
5.kolo ČP-semifinále
6.kolo ČP - finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Novotná
SHK Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Novotná
Sokol Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Petra Nováková
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Jana Nalezencová
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Petra Mochánová
FK Hvězda Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Lucia Mikulčík
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Miksová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Michková
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Alžběta Michalíková
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Marie Anna Marko
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Marcela Ličmanová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Marianna Kušová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Yuliia Kučerová
SHK Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Kubáčková
SHK Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Monika Kříčková
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Anežka Krausová
DHC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Kratochvílová
HK Hodonín A
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Kovářová
TJ Slavoj Tachov
2 - 0 - 0 - 1
Sára Kovářová
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Olga Kováříková
Sokol Kobylisy II A
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Kotanová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Petra Korandová
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Kolářová
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Petra Kheková
Tatran Střešovice A
2 - 0 - 0 - 1
Pavlína Kepková
DHC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Kalinová
HK Hodonín A
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Kadeřábková
Sokol Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Jurníčková
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Jačková
Sokol Kobylisy II A
2 - 0 - 0 - 1
Jana Chlupová
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Katarína Hvostaľová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Hřebejková
SHK Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Bára Holátová
TJ Slavoj Tachov
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Hainzová
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Grabcová
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Gärtnerová
HK Hodonín A
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Gajarská
HK Spartak Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Fryčáková
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
6.kolo ČP - finále - výsledky
video
online
Slavia Praha - Baník Most
25 : 30
Tabulka střelců
Michaela Kaczmarczyková
Házená Velká Bystřice
26
Sára Kovářová
DHK Baník Most
25
Alica Kostelná
DHK Baník Most
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alica Kostelná
DHK Baník Most
9
Michaela Kaczmarczyková
Házená Velká Bystřice
9
Barbora Švůgrová
Sokol Vršovice A
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Ševrová
TJ Turnov
10
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
10
Veronika Mikulášková
DHK Baník Most
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.