Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Rozpis soutěže
předkolo ČP
1.kolo ČP
2.kolo ČP
3.kolo ČP
4.kolo ČP - čtvrtfinále
5.kolo ČP-semifinále
6.kolo ČP - finále
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Kateřina Dubská
FK Hvězda Cheb
4 - 0 - 0 - 2
Petra Drozdová
DHC Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Eliška Dragounová
HK Slavia VŠ Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
4 - 0 - 0 - 2
Eliška Desortová
DHC Sokol Poruba
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Žáková
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Žáčková
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Pavlína Zemčíková
SHK Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Iva Závišková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Tachov
2 - 0 - 0 - 1
Petra Vozobulová
Tatran Střešovice A
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Vítová
Sokol Kobylisy II A
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Vítová
TJ Turnov
2 - 0 - 0 - 1
Simona Višňovská
HK Hodonín A
2 - 0 - 0 - 1
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II A
2 - 0 - 0 - 1
Natálie Větříšková
SHK Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Valušová
FK Hvězda Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Vacková
Sokol Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Tománková
Sokol Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Talafousová
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Kamila Štrbíková
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Vladana Sztwiertniová
Tatran Střešovice A
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Stejskalová
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Valerie Smetková
DHC Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Zuzanna Siwy
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Ivana Salašová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Rytířová
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Rybová
HK Slavia VŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Jana Rusfelová
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Dominika Roštejnská
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Veronika Rezlerová
Sokol Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Polehlová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Polášková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Plucarová
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Plívová
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Pavlína Petržílková
Sokol Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Pekárková
DHK Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Kristina Pastorková
SHK Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
4.kolo ČP - výsledky
video
online
Slavia Praha - Sokol Písek
31 : 23
video
online
HC Zlín - Sokol Poruba
20 : 30
video
online
Baník Most - Zora Olomouc
28 : 22
video
online
DHC Plzeň - SHK Veselí n.M.
21 : 33
Tabulka střelců
Michaela Kaczmarczyková
Házená Velká Bystřice
26
Sára Kovářová
DHK Baník Most
25
Alica Kostelná
DHK Baník Most
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alica Kostelná
DHK Baník Most
9
Michaela Kaczmarczyková
Házená Velká Bystřice
9
Barbora Švůgrová
Sokol Vršovice A
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Ševrová
TJ Turnov
10
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
10
Veronika Mikulášková
DHK Baník Most
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.