Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Rozpis soutěže
2.liga ml.dorostenek - Morava
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Martina Rechová
HK Hodonín
21
Kateřina Pyszková
TJ Sokol Karviná
21
Agáta Junková
Házená Paskov
21
Simona Bendová
SK Žeravice
21
Tereza Šantavá
SKH Velká n.V.
20
Lenka Obzinová
SK Žeravice
20
Vendula Němečková
SK Žeravice
19
Tereza Knotová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
19
Lucie Černošková
HC Nový Jičín
19
Klára Huťková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
18
Klára Rubinová
Házená Paskov
17
Anna Křešová
Házená Paskov
17
Eliška Zbořilová
Házená Paskov
16
Barbora Hudečková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
15
Petra Jahodová
Tatran Bohunice
14
Tereza Friedlová
Sokol Poruba B
14
Aneta Trojková
SK Žeravice
13
Klára Opatová
Házená Paskov
13
Aneta Tvarůžková
Tatran Bohunice
12
Tereza Tichá
Sokol Poruba B
12
Veronika Mišková
SKH Velká n.V.
12
Klára Jandačová
Sokol Poruba B
12
Adéla Mucková
1.SC Bohumín
11
Dominika Jurčíková
TJ Sokol Karviná
11
Magda Pospíšilová
Tatran Bohunice
9
Klára Kuřátková
Tatran Bohunice
9
Karolína Kolníková
SKH Velká n.V.
9
Nikol Houdková
Sokol Poruba B
9
Tereza Gärtnerová
1.SC Bohumín
9
Annika Dannler
HK Hodonín
9
Adéla Nádeníčková
Sokol Újezd u Brna
8
Veronika Mrkvová
SKH Velká n.V.
8
Eliška Matušová
HC Nový Jičín
8
Karolína Kupková
Házená Paskov
8
Valérie Kapcová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
8
Aneta Trojanová
Tatran Bohunice
7
Adéla Rožanská
TJ Sokol Karviná
7
Klára Opatová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
7
Kristýna Kozielová
Sokol Poruba B
7
Lucie Menyhardová
SK Žeravice
6
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2019 - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Sokol Poruba B
24 : 25
video
online
Bohunice - HK Hodonín
25 : 29
video
online
Újezd u Brna - SKH Velká n.V.
15 : 37
video
online
SK Žeravice - Paskov
30 : 16
video
online
1.SC Bohumín - Zábřeh
29 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zábřeh
20
19
0
1
787 : 496
38
2
SKH Velká n.V.
20
17
1
2
635 : 445
35
3
SK Žeravice
20
15
0
5
541 : 450
30
4
1.SC Bohumín
20
12
0
8
583 : 496
24
5
Bohunice
20
11
2
7
566 : 501
24
6
HK Hodonín
20
9
0
11
546 : 555
18
7
HC Nový Jičín
20
8
0
12
521 : 501
16
8
Karviná
20
7
1
12
604 : 587
15
9
Sokol Poruba B
20
7
0
13
524 : 603
14
10
Paskov
20
3
0
17
371 : 599
6
11
Újezd u Brna
20
0
0
20
357 : 802
0
Tabulka střelců
Sára Drexlerová
HK Hodonín
224
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
219
Karolína Vachtarčíková
1.SC Bohumín
208
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Natálie Rodeková
SK Žeravice
45
Veronika Štipčáková
SKH Velká n.V.
34
Aneta Janíková
HC Nový Jičín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Smějová
Tatran Bohunice
30
Denisa Rozprýmová
Sokol Újezd u Brna
26
Vendula Rogalová
Sokol Poruba B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.