Soutěže žen
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Rozpis soutěže
2.liga ml.dorostenek - Morava
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Klára Kostelňáková
Sokol Poruba B
4 - 0 - 0 - 2
Dominika Jurčíková
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Leona Jurajdová
HC Nový Jičín
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Janošková
Házená Paskov
4 - 0 - 0 - 2
Nikol Houdková
Sokol Poruba B
4 - 0 - 0 - 2
Barbora Folterová
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Sára Drexlerová
HK Hodonín
4 - 0 - 0 - 2
Annika Dannler
HK Hodonín
4 - 0 - 0 - 2
Adéla Zmrzlá
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Zbořilová
Házená Paskov
2 - 0 - 0 - 1
Anika Unge
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Sára Tardy
Házená Paskov
2 - 0 - 0 - 1
Sabina Taiblová
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Vivien Peláková
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Jana Palkovičová
HC Nový Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Klára Opatová
Házená Paskov
2 - 0 - 0 - 1
Klára Opatová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Vendula Onderková
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Jana Mokrošová
Sokol Poruba B
2 - 0 - 0 - 1
Štěpánka Martinková
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Macurová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Marie Kusinová
Sokol Poruba B
2 - 0 - 0 - 1
Klára Kuřátková
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Kouřilová
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Karolína Kolníková
SKH Velká n.V.
2 - 0 - 0 - 1
Klára Jandačová
Sokol Poruba B
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Hudečková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Hrňová
HC Nový Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Valérie Hasalová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Alžběta Halatová
1.SC Bohumín
2 - 0 - 0 - 1
Markéta Halapatschová
1.SC Bohumín
2 - 0 - 0 - 1
Linda Grolichová
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Fromeliusová
Sokol Poruba B
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Fleková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Drtilová
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Anna Doležalová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Červenková
1.SC Bohumín
2 - 0 - 0 - 1
Alena Částečková
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Simona Cupáková
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Marie Bučková
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2019 - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná - Sokol Poruba B
24 : 25
video
online
Bohunice - HK Hodonín
25 : 29
video
online
Újezd u Brna - SKH Velká n.V.
15 : 37
video
online
SK Žeravice - Paskov
30 : 16
video
online
1.SC Bohumín - Zábřeh
29 : 39
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zábřeh
20
19
0
1
787 : 496
38
2
SKH Velká n.V.
20
17
1
2
635 : 445
35
3
SK Žeravice
20
15
0
5
541 : 450
30
4
1.SC Bohumín
20
12
0
8
583 : 496
24
5
Bohunice
20
11
2
7
566 : 501
24
6
HK Hodonín
20
9
0
11
546 : 555
18
7
HC Nový Jičín
20
8
0
12
521 : 501
16
8
Karviná
20
7
1
12
604 : 587
15
9
Sokol Poruba B
20
7
0
13
524 : 603
14
10
Paskov
20
3
0
17
371 : 599
6
11
Újezd u Brna
20
0
0
20
357 : 802
0
Tabulka střelců
Sára Drexlerová
HK Hodonín
224
Charlota Cholevová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
219
Karolína Vachtarčíková
1.SC Bohumín
208
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Natálie Rodeková
SK Žeravice
45
Veronika Štipčáková
SKH Velká n.V.
34
Aneta Janíková
HC Nový Jičín
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Smějová
Tatran Bohunice
30
Denisa Rozprýmová
Sokol Újezd u Brna
26
Vendula Rogalová
Sokol Poruba B
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.